Blog

Nowoczesne narożniki

Nowoczesne narożniki na wymiar

Estetyczne i nowoczesne narożniki do salonu

Przygotowując się do aranżacji wnętrza czy to domu, czy też przestrzeni biurowej, warto, abyście wcześniej wykonali czytelny projekt i określili funkcję każdego z pomieszczeń. Dużym dylematem może być wybór mebli oraz odpowiedni ich układ. Z jednej strony powinny być one funkcjonalne, z drugiej natomiast nie mogą zabierać zbyt dużo przestrzeni użytkowej. Jednymi z najważniejszych mebli w pomieszczeniach są z pewnością meble wypoczynkowe na których można spędzać wygodnie czas, my jako producent mebli na wymiar, posiadamy w ofercie nowoczesne narożniki z funkcją spania codziennego. Jak znaleźć dobry mebel, który wpasuje się w daną przestrzeń pod kątem funkcjonalności oraz spełni wszelkie Wasze wymagania?

Szeroka oferta mebli wypoczynkowych

Modne narożniki

Meble wypoczynkowe stanowią niezbędny element wyposażenia każdego mieszkania. Ich wybór powinien być świadomy i dobrze przemyślany, gdyż znacząco wpływa na końcowe efekty aranżacji. Sofy czy kanapy powinny cechować się wygodą, praktycznością, trwałością oraz atrakcyjnością. Oprócz tego nie zapominajcie też o doborze odpowiedniego rozmiaru mebla, który będzie dostosowany do przestronności pomieszczenia. W naszej ofercie znajdziecie szeroki wybór różnego rodzaju mebli wypoczynkowych, nowoczesne narożniki do salonu ze spaniem. Zdecydować możecie się na sofę, kanapę, czy modne narożniki. Dużą popularnością cieszą się  meble wykonywane na wymiar. Poniżej przedstawiamy, dlaczego powinniście rozważyć zamówienie indywidualne na mebel tworzony specjalnie dla Was.

Spersonalizowane meble wypoczynkowe

Naziemne sklepy meblarskie są obecne w każdym mieście, gdzie oferują wiele sof i kanap. Gotowe modele zakupić można także w dziesiątkach sklepów internetowych. Coraz więcej Klientów nie decyduje się jednak na skorzystanie z tej oferty, gdyż interesują ich jedynie meble tworzone pod wymiar. Jest to doskonałe rozwiązanie w przypadku pomieszczenia o niestandardowym układzie, do którego po prostu ciężko dopasować odpowiedni rozmiar mebla. Kanapy na wymiar czy nowoczesne narożniki wypoczynkowe ze spaniem robione na zamówienie są przede wszystkim funkcjonalne i doskonale wkomponowują się we wnętrza. Oprócz tego cechują się oryginalnością, możliwy jest bowiem wybór ulubionego stylu, materiału, barw oraz kształtu. Na szczególną uwagę zasługują nowoczesne narożniki pod wymiar, które mogą zostać wyposażone w dodatkowe elementy. W zależności od Waszych życzeń mogą to być np.: podłokietniki, regulowane podgłówki, wysuwane podnóżki, wbudowane półki na książki lub stolik.

Budowa narożnika – wybór optymalnej konstrukcji mebla

Decydując się na zakup mebla wypoczynkowego w naszym sklepie, możesz zdecydować się na jeden z wielu modeli sof czy kanap. Szczególnie polecamy natomiast modne narożniki, które ostatnio są wyjątkowo chętnie wybierane przez naszych Klientów. Główną ich zaletą jest  duża powierzchnia użytkowa, zwłaszcza po rozłożeniu łóżka. Oprócz funkcji wypoczynkowej nowoczesne meble pełnią oczywiście także funkcję spania. Przed wyborem narożnika powinniście zastanowić się nad jego optymalnym układem i kształtem:

Modele w kształcie litery L – cechują się dużą funkcjonalnością i doskonale dopasowują się do każdego, nawet niewielkiego i zagraconego pomieszczenia. Najczęściej ustawiane są w rogu pomieszczenia.

Modele narożniki w kształcie litery U – wybierane głównie do dużych pomieszczeń, stanowią ich centralny punkt. Pełnią funkcję reprezentacyjną i są doskonałym zagospodarowaniem większej przestrzeni.

Narożnik z dostawianą pufą – zaletą tego modelu jest duża powierzchnia spania. Pufa może stanowić zarówno część narożnika, jak i osobny mebel do siedzenia.

Nowoczesne narożniki pod wymiar umożliwią Wam swobodny wypoczynek całą rodziną, jak i w gronie znajomych. Kanapy narożnikowe są idealnymi meblami do siedzenia, spania oraz relaksu. Ich odpowiednie dopasowanie spowoduje również pozytywne zmiany estetyczne w Waszych pomieszczeniach.

ZOBACZ

NAJCZĘŚCIEJ KUPOWANE

WSZYSTKIE NAROŻNIKI

WYKONUJEMY POD WYMIAR KLIENTA

Wystarczy nam przesłać wymiar a my przygotujemy wizualizacje graficzną oraz wstępną wycenę.