Blog

Narożniki z funkcją spania

narożnik z funkcją spania
Salon w stylu skandynawskim – charakterystyka i wybór sofy

Salon w stylu skandynawskim powinien być przede wszystkim jasny oraz przestronny, oparty na naturalnych kolorach oraz materiałach. Styl skandynawski jest hołdem złożonym ekologii, inspirującym do aranżacji komfortowych i przestronnych wnętrz. Wykonany w tym stylu salon musi być bezpretensjonalny, wyposażony wyłącznie w najpotrzebniejsze meble o prostej formie lub organicznych kształtach.

Nowoczesne narożnik rozkładany – Co charakteryzuje?

Styl skandynawski jest przytulny, a jednocześnie bywa zimny.  Jest również oparty na naturalnych materiałach w neutralnych kolorach, zazwyczaj bielach i szarościach.  Coraz chętniej urządzamy w tym stylu salony – minimalistyczne, wygodne i zachęcające do odpoczynku. Wyjątkowa, wygodna nowoczesne narożnik z funkcją spania codziennego, czy duże narożniki rozkładany to serce minimalistycznego salonu w stylu skandynawskim. Sofa powinna być jednocześnie idealnie współgrającą z całym salonem dekoracją oraz miejscem do spokojnego wypoczynku, my jako producent narożników zwracamy uwagę na każdy detal. 

Nowoczesne narożniki z funkcją spania
Nowoczesne narożniki z funkcją spania

Co najmniej od kilku lat styl skandynawski cieszy się dużą popularnością. a jego zwolenników ciągle przybywa. Najważniejsze cechy mebli w stylu skandynawskim to jasne kolory obić z naturalnych tkanin oraz konstrukcja wykonana z naturalnego drewna. Nowoczesne narożniki z funkcją spania posiadają dodatki, które ułatwiają wygodę i pozwalają wyspanie się. Relaks zawsze pomaga w wypoczęciu w ciągu dnia. Nowoczesne narożniki z funkcją spania posiadają dominujące kolory we wszystkich odcieniach szarości, beżu i bieli, pojawia się także błękit. Jednakże w salonie w stylu skandynawskim możemy przełamać ogólnie panujące zasady i postawić na mebel wypoczynkowy – sofę czy narożnik rozkładany z funkcją spania– w wyrazistym, odznaczającym się kolorze, takim jak zielony, żółty, niebieski bądź jakikolwiek kolor pastelowy. 

Narożniki ze spaniem Skandynawski minimalizm

Skandynawski minimalizm oparty jest na naturalności. Na podłodze w skandynawskim salonie musi obowiązkowo znaleźć się naturalna, jasna drewniana podłoga do której dobieramy meble w podobnym, harmonijnym tonie. W skandynawskim salonie nie odnajdziemy zbyt wielu mebli takich jak narożniki ze spaniem czy dodatków, dlatego te, które się tam pojawiają, powinny być wykonane i dobrane z należytą starannością. Meble pasujące do wnętrza w skandynawskim stylu są wyważonym połączeniem klasyki i nowoczesnego designu. W skandynawskim salonie powinny się znaleźć klasyczne, wysokiej jakości sofy czy narożniki rozkładane wyposażone w równie dobre jakościowo obicia materiałowe w neutralnym kolorze.

Salon w stylu skandynawskim zdecydowanie musi opierać się na jasnych kolorach i naturalnych materiałach, o czym wspominaliśmy już kilkukrotnie, jednak jest to bodaj najistotniejsza ccha tego typu wnętrza. Przestrzeń wydaje się bardziej przestronna dzięki jasnej, drewnianej podłodze oraz białym ścianom. Podstawowym meblem w takim salonie jest wygodna, wysokiej jakości przestronna sofa lub kanapa z funkcją spania codziennego. Jak taki mebel powinien wyglądać? Przede wszystkim powinien stać na drewnianych nóżkach w jasnym kolorze, a obicie powinno być wykonane z jasnego materiału w odcieniach szarości, czerni, bielu lub błękitu, choć tak jak już wspomniano, dopuszczalne jest dobranie niektórych mebli na zasadzie kontrastu.

 Producent narożników z funkcją spania

Bezwzględnie kanapa czy też narożnik w salonie w stylu skandynawskim to najważniejszy mebel, przy którym skupia się całe życie towarzyskie domowników oraz ich gości. Ten mebel musi być wygodny, estetyczny oraz powinien nawiązywać do elegancji i prostoty w skandynawskim stylu. Do kanapy lub narożnika warto dobrać pasujące fotele czy pufy z obiciem wykonanym w podobnym odcieniu.

ZOBACZ

NAJCZĘŚCIEJ KUPOWANE

WSZYSTKIE NAROŻNIKI

WYKONUJEMY POD WYMIAR KLIENTA

Wystarczy nam przesłać wymiar a my przygotujemy wizualizacje graficzną oraz wstępną wycenę.