Blog

Narożniki ze spaniem

Narożniki z funkcja spania

Narożniki jako meble do spania

Czy sprawdzają się w tej roli?

Nowoczesne narożniki z funkcją spania wydają się być naturalnym wyborem, jeśli chodzi o mebel, który należy umieścić w salonie, jako wygodne siedzisko dla gości i domowników. Jednak  ciekawą alternatywę stanowią niewątpliwie duże narożniki sypialne z funkcją spania codziennego, które znajdziecie w naszej ofercie. Czym różni się taki mebel od standardowej kanapy? Przede wszystkim tym, że możemy go rozłożyć, zyskując wygodną przestrzeń do spania. 

Nowoczesne narożniki ze spaniem to doskonałe rozwiązanie, szczególnie w przypadku małych przestrzeni, kiedy nie możemy pozwolić sobie na umieszczenie w mieszkaniu zbyt wielu mebli. Narożniki z funkcją spania, czyli sypialne, są polecane zwłaszcza mieszkańcom kawalerek, w których bardzo często jeden mebel służy zarówno do spania jak i do siedzenia na nim w ciągu dnia.

Narożniki ze spaniem – praktycznie rozwiązanie w salonach i nie tylko

Wybierając meble do mieszkania, powinniśmy kierować się przede wszystkim swoimi potrzebami i codziennymi przyzwyczajeniami. Pozwoli nam to na stworzenie przestrzeni, w której będziemy się dobrze czuli. Kanapy, narożniki sypialne, sofy – wszystkie te meble zdają się być do siebie bardzo podobne. Jeśli jednak przyjrzymy im się dokładniej, zauważymy, że dedykowane są one osobom o różnych oczekiwaniach. Narożnik rozkładany z funkcją spania zazwyczaj umieszcza się w salonach o dużym metrażu, służących wyłącznie do codziennego spędzania w nich czasu oraz do przyjmowania gości. Natomiast nowoczesne narożniki świetnie sprawdzają się w nieco mniejszych przestrzeniach, gdyż można idealnie wkomponować je w metraż, wykorzystując go w całości. 

Jaki narożnik rozkładany z funkcją spania?

Narożnik rozkładany z funkcją spania to świetne rozwiązanie zarówno do salonu, jak i do sypialni. Dobrej jakości narożnik ze spaniem, może okazać się wygodniejszy niż nasze dotychczasowe łóżko. Ponadto, narożniki z funkcją spania są bardzo praktycznymi meblami, pozwalającymi wykorzystywać je na różne sposoby. Z kolei sofy  to zazwyczaj niewielkie, designerskie meble, przeznaczone głównie do umieszczenia ich w salonie. Idealnie sprawdzają się np. we wnętrzach w stylu vintage, o niewielkim metrażu. Wówczas, ciekawa sofa w połączeniu z ozdobnymi poduszkami, może stać się ozdobą pomieszczenia. Dlatego, jeśli zależy nam na maksymalnym wykorzystaniu metrażu, a dodatkowo, potrzebujemy mebla wielofunkcyjnego, zdecydujmy się na narożnik sypialny, który z pewnością spełni nasze oczekiwania. 

ZOBACZ

NAJCZĘŚCIEJ KUPOWANE

WSZYSTKIE NAROŻNIKI

WYKONUJEMY POD WYMIAR KLIENTA

Wystarczy nam przesłać wymiar a my przygotujemy wizualizacje graficzną oraz wstępną wycenę.