Blog

Duże narożniki

duże narożniki modułowe

Dla kogo duże narożniki?

Wizytówką każdego mieszkania jest salon. To właśnie w nim przyjmujemy gości i spędzamy dużo czasu. Oprócz funkcji reprezentacyjnej może on również doskonale sprawdzać się jako miejsce wypoczynku. Jednak prawdziwy relaks jest możliwy tylko i wyłącznie wtedy, kiedy możemy odpoczywać w wygodnej pozycji, nie narażając się na skrzypiącą kanapę. W tym celu powstały duże narożniki do salonu. Mają one łączyć ze sobą komfort oraz piękno i pozwalać na chwilę oderwania się od rzeczywistości.
Pozwól sobie na zmianę
Zmiany są nieodłączną częścią naszego życia. Lubimy przesunąć meble w inne miejsce, gdy nam się znudzą, czy też pomalować ściany w salonie na całkiem inny kolor. Jednak w przypadku zwykłych dużych narożników zwykle jesteśmy zmuszeni pozostawiać je w jednym miejscu, bez możliwości zmienienia jego ułożenia. Właśnie dlatego producent narożników modułowych Corneros wychodzi naprzeciw potrzebom klientów, oferując produkt, który można rozkładać i zmieniać ułożenie całej jego konstrukcji. Duży narożnik modułowy to idealna opcja dla osób ceniących sobie możliwość wyboru. Duże narożniki rozkładane w formie modułowej dają wiele perspektyw, a posiadająca go osoba nie musi się martwić ogromną, nieprzesuwalną kanapą w salonie.

Duże narożnikiDuże kanapy narożne – z funkcją spania czy bez?

Podczas zakupów wiele osób waha się, czy aby na pewno potrzebna im opcja, może to dodatkowe koszty, a może sama kanapa będzie gorzej się prezentować? Jednak klient dokonujący u nas zakupów nie powinien mieć tego typu dylematów. Duże narożniki rozkładane można uznać za produkty z najwyższej półki. Pomimo tego, że są bardzo wygodne, wyglądają bardzo korzystnie przez cały czas ich użytkowania. Nowoczesne narożniki z funkcją spania sprawdzą się zarówno do codziennego użytku domowników jak również podczas okresowych wizyt gości. Komfort spania jest zaskakujący, jednocześnie zaraz po przebudzeniu wystarczy schować pościel do specjalnego pojemnika i duża kanapa narożna jest gotowa do przyjęcia gości.

Praktyczne, duże narożniki do salonu

Dla fanów ułatwiania sobie życia duże narożniki modułowe z całą pewnością będą strzałem w dziesiątkę. Oprócz możliwości zmienienia kształtu mebla, podczas zakupu można zdecydować się na kilka udogodnień, które sprawią, że wieczór z rodziną na kanapie będzie jeszcze przyjemniejszy niż wcześniej. Zaletą dużych narożników jest fakt, że mieści się na nich nawet spora rodzina. Jednak jak wiadomo, w rodzinie każdy ma swój pomysł, a dzięki dużej kanapie narożnej można wspólnie przebywać, jednocześnie realizując odrębne cele. Ruchomy stolik pod laptop sprawi, że rodzice będą mogli w wygodny sposób przejrzeć aktualne wiadomości. W tym samym czasie dzieci mogą korzystać ze swoich telefonów, nie obawiając się o słabą baterię, ponieważ duże narożniki z łatwością można zaopatrzyć w gniazdo z przesuwaną pokrywą. W świecie elektroniki mogą to być wygodne udogodnienia.
Duże narożniki zapewniają komfort zawsze, bez względu na to, czy się na nich śpi czy siedzi. Ponadto ich wysokiej jakości estetyka z całą pewnością zaskoczy wiele osób, a ich praktyczne dodatki sprawią, że codzienne sprawy staną się łatwiejsze i prostsze do wykonania.

Jak wybrać nowoczesne meble do salonu?

Wybór mebli do salonu jest bardzo ważną kwestią, gdyż to właśnie od nich w dużej mierze zależy efekt końcowy urządzania nowoczesnego salonu. Z jednej strony meble nie powinny przytłaczać domowników są produkowane narożniki duże rozkładane, które nadają się do dużych salonów, z drugiej zaś muszą być funkcjonalne i praktyczne. Dobrym wyborem mogą być zatem meble wykonane na wymiar kanapy narożne małe. Sofy na wymiar gwarantują dopasowanie do każdego, nawet mało funkcjonalnego salonu. Tradycyjne meblościanki wyszły już dawno z mody, zamiast nich wiele osób decydują się zakupić meble systemowe, które rozstawić można wedle własnego uznania z dokładnym wymiarem narożnik duży lub mały. Dzięki temu możliwe jest nadanie wnętrzu indywidualnego charakteru i niepowtarzalnego klimatu. Ciekawy efekt aranżacyjny uzyskać można poprzez wybór mebli lakierowanych, charakteryzujących się wysokim połyskiem. Mogą to być np. regały, półki na książki, stoliki kawowe oraz kanapy rozkładane.

Duże narożniki rozkładane

Narożniki duże, czy narożniki małe

Ustawienie mebli w salonie to często nie lada wyzwanie, które dotyczy zwłaszcza urządzania małych powierzchni. Zazwyczaj centralny punkt pokoju dziennego stanowią meble wypoczynkowe. Jak zatem ustawić fotele oraz kanapę, aby meble wyglądały reprezentacyjnie, a równocześnie zostawiały jak najwięcej otwartej przestrzeni? Planując aranżację salonu, należy właściwie dobrać meble do rozmiaru pomieszczenia narożniki duże z funkcją spania lub kanapy narożne małe. Dobrym wyborem przy dużych salonach będzie narożnik duży, która oprócz funkcji rekreacyjnej, pełnić może również funkcję spania. Wiele osób rezygnuje dziś z zakupu gotowych mebli, gdyż są one bardzo ograniczające. Natomiast sofa pod wymiar ustawiona może być w dowolnym miejscu np. pod ścianą lub na środku salonu, oddzielając przestrzeń wypoczynkową od jadalnej. W ten sposób z łatwością dopasować można pozostałe elementy wyposażenia, a całość z pewnością będzie wyglądała modnie, harmonijnie i nowocześnie.

ZOBACZ

NAJCZĘŚCIEJ KUPOWANE

WSZYSTKIE NAROŻNIKI

WYKONUJEMY POD WYMIAR KLIENTA

Wystarczy nam przesłać wymiar a my przygotujemy wizualizacje graficzną oraz wstępną wycenę.