Blog

Narożniki do salonu Producent

producent narożników z funkcją spania

Narożniki do salonu

Do najważniejszych elementów wyposażenia salonu należą z pewnością meble wypoczynkowe, a zwłaszcza narożniki do salonu, producent narożników CORNEROS posiada w ofercie szeroki wybór narożników z funkcją spania. Pełnią one zarówno funkcję rekreacyjną, jak i praktyczną. Warto zatem zwrócić uwagę na to, aby ich ustawienie było w pełni komfortowe oraz funkcjonalne dla domowników i gości.

Corneros to producent narożników do salonu, kanapy, sofy, narożniki z funkcją spania do salonu

Jak ustawić kanapę lub sofę?

Często aranżacja salonu jest dla gospodarzy trudnym wyzwaniem. Zależy ona od wielu czynników np. wielkości i kształtu pomieszczenia oraz mebli, które mają się w nim znaleźć. Centralne miejsce salonu stanowi zazwyczaj strefa wypoczynkowa z sofą, fotelami oraz stolikiem kawowym. Z tego powodu to najlepiej od nich rozpocząć urządzanie pokoju dziennego. Następnym etapem może być rozmieszczenie różnego rodzaju dodatków. W zależności od preferencji salon może być pomieszczeniem samodzielnym lub połączonym z jadalnią, bądź aneksem kuchennym. Właściwe rozplanowanie pomieszczenia pozwala na uzyskanie praktycznych i wygodnych stref użytkowych oraz umownych granic pomiędzy nimi. Co ma zatem najważniejszy wpływ na odpowiednie ustawienie kanapy?

Producent narożników z funkcją spania

Uwzględniając metraż pokoju dziennego, zdecydować się można na niewielką lub wieloosobową sofę, bądź na zgrabną kanapę. Dwu- lub trzyosobowe meble wypoczynkowe nie zajmują wiele miejsca i spokojnie można je ustawić niemal w dowolnym miejscu. W małych pomieszczeniach najlepiej wybrać kanapy lub nowoczesne narożniki do salonu i ustawić je pod ścianą, uzyska się wtedy najwięcej przestrzeni użytkowej. W przypadku większego pomieszczenia warto zdecydować się nawet na dwie sofy, między którymi umieści się stolik. Producent narożników z funkcją spania Corneros poleca różne rozwiązania w przestronnych salonach, które pełnią kilka funkcji, dobrym rozwiązaniem będzie przedzielenie konkretnych stref meblami wypoczynkowymi. Nie należy zapominać również o zachowaniu odpowiedniej odległości pomiędzy poszczególnymi elementami wyposażenia oraz o bezproblemowym dostępie do wszelkich szaf, okien i drzwi tarasowych.

Narożnik do salonu

Gabaryty mebli wypoczynkowych

 Ważną kwestią jest odpowiedni dobór rozmiaru mebli wypoczynkowych do metrażu salonu. Zbyt duża kanapa może przytłoczyć wnętrze. W większych pomieszczeniach dobrze sprawdzą się narożniki w kształcie litery L lub U oraz rozbudowane strefy wypoczynkowe. Należy pamiętać również o tym, aby meble były funkcjonalne i pomieściły wszystkich domowników. Dużą popularnością cieszą się sofy pod wymiar, które doskonale dopasowują się do każdego wnętrza, niezależnie od jego kształtu oraz metrażu. Dzięki temu, iż są one wykonywane na indywidualne zamówienie klienta, możliwe jest uzyskanie idealnego rozmiaru i wyglądu sofy, dopasowanego do miejsca, w którym planuje się postawić mebel.

Narożnik od producenta

Narożnik – idealny mebel do małego salonu

Wybór kanapy do małego pokoju dziennego może stanowić nie lada wyzwanie. Na szczęście na rynku dostępnych jest obecnie wiele modeli, które doskonale sprawdzą się w przypadku niewielkiego metrażu. Należy do nich z pewnością narożnik rozkładany ze spaniem, który pełni jednocześnie kilka istotnych funkcji. Najlepiej usytuować go w rogu pomieszczenia, wygląda wtedy bardzo nowocześnie i pozostawia dużo przestrzeni. Dużym atutem kanapy narożnej jest również możliwość rozkładania oraz wbudowany pojemnik na pościel. Do wyboru są również narożniki modułowe, które można dowolnie łączyć i aranżować. W ten sposób możliwa jest szybka i łatwa zmiana wyglądu wnętrza.

ZOBACZ

NAJCZĘŚCIEJ KUPOWANE

WSZYSTKIE NAROŻNIKI

WYKONUJEMY POD WYMIAR KLIENTA

Wystarczy nam przesłać wymiar a my przygotujemy wizualizacje graficzną oraz wstępną wycenę.