Blog

Producent sof rozkładanych

Producent narożników

Jakie łóżko do salonu w stylu skandynawskim?

Styl skandynawski od dobrych kilku lat cieszy się bardzo dużą popularnością w aranżacji wnętrz. Sprawdza się doskonale w zasadzie w każdym pomieszczeniu, jednak szczególnie warto na niego postawić w salonie. Jakie łóżko będzie pasować do pokoju dziennego urządzonego właśnie w stylu skandynawskim? W poniższym artykule postaramy się znaleźć odpowiedź na to pytanie. Po lekturze zachęcamy do sprawdzenia oferty producenta narożników z funkcją spania – Corneros. Znajdziecie w niej mnóstwo propozycji idealnych do wnętrz skandynawskich.

Producent sof i narożników zapewniających wygodę

Narożniki i kanapy to meble idealne do każdego salonu. Dodatkowo producent sof rozkładanych Corneros udowadnia, że mogą one jednocześnie pełnić rolę komfortowych łóżek do spania.  W tym przypadku warto postawić na mebel utrzymany w stonowanej, jasnej kolorystyce. Takie elementy są typowe dla stylu skandynawskiego, gdyż na północy Europy jest spory deficyt światła dziennego. W Polsce tak źle nie jest, jednak biel i szarości to kolory, które sprawdzają się zawsze i wszędzie. Ponadto, w ofercie producenta sof i narożników do salonu znajdziecie meble w stylu skandynawskim utrzymane w kolorystyce jasnych pasteli oraz brązu i odcieni kremowych. 

producent sof rozkładanych

Prostota i funkcjonalność przede wszystkim

Styl skandynawski nie bez powodu kojarzy się w dużej mierze z prostotą i funkcjonalnością. W tym przypadku wychodzi się z założenia, że meble mają zajmować niewiele miejsca. Nie mogą również utrudniać codziennego życia. Dlatego doskonałym rozwiązanie są łóżka w formie rozkładanych sof czy kanap.  Poza tym skandynawski design to oczywiście naturalne materiały – drewno, skóra, len i bawełna. 

Producent sofMeble w stylu skandynawskim do salonu

Meble utrzymane w stylistyce skandynawskiej są proste, ale na pewno nie nudne. W tym przypadku stawia się na wygodę użytkowania, ale nie oznacza to, że trzeba rezygnować z ciekawej formy i designu. W salonie doskonale sprawdzają się meble wielofunkcyjne, a więc sofy czy narożniki do salonu z funkcją spania. W ciągu dnia służą one do podejmowania gości czy relaksu, a w nocy można stworzyć z nich łóżka z prawdziwego zdarzenia. Wybór w ofercie producenta narożników z funkcją spania Corneros jest bardo bogaty. W naszej ofercie znajdują się również sofy i kanapy w stylu skandynawskim.

ZOBACZ

NAJCZĘŚCIEJ KUPOWANE

WSZYSTKIE NAROŻNIKI

WYKONUJEMY POD WYMIAR KLIENTA

Wystarczy nam przesłać wymiar a my przygotujemy wizualizacje graficzną oraz wstępną wycenę.