Blog

Narożniki od producenta

Producent mebli tapicerowanych

Jak urządzić mieszkanie w stylu nowojorskim?

Styl nowojorski jednoznacznie kojarzy się z elegancją, szlachetnymi wykończeniami i lekkim przepychem. Z drugiej strony stawia się w tym przypadku na proste formy i raczej stonowaną kolorystykę. Wie o tym doskonale producent mebli tapicerowanych Corneros. Zatem na jakie sofy, kanapy i meble postawić, urządzając salon w stylu nowojorskim?

Producent mebli tapicerowanych Corneros

Dla stylu nowojorskiego charakterystyczne są raczej stonowane kolory – beże, biele, szarości. Narożniki od producenta Corneros polecane do wnętrz w stylu nowojorskim to przede wszystkim modele klasyczne. Mocniejsze akcenty w tym przypadku powinny stanowić raczej dodatki. Nie mogą one jednak wychodzić na pierwszy plan. 

Sofy w stylu nowojorskim są eleganckie, i mimo że klasyczne, to jednak efektowne pod względem wizualnym. Warto zdecydować się na modele z nóżkami, gdyż odsłonięcie podłogi optycznie powiększa przestrzeń. Projektując narożniki producent mebli tapicerowanych i sof doskonale o tym pamięta, oferując modele stylowe, a jednocześnie nie zabierające cennej przestrzeni pokoju. Ponadto, w takim salonie sprawdzają się materiały typu welur czy różnego rodzaju pikowania. 

Narożnik od producenta

Elegancki salon rodem z Nowego Jorku

Wiadomo już, że styl nowojorski kojarzy się z luksusem i przepychem. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby takie wnętrza były również funkcjonalne i komfortowe podczas codziennego użytkowania. Salon może więc służyć nie tylko do podejmowania gości, ale i spania. Umożliwiają to oczywiście nowoczesne narożniki czy kanapy w wersji rozkładanej. Pozwalają one na wygodny i niczym niezmącony sen. Dodatkowo naprawdę mogą prezentować się efektownie. 

Styl nowojorski w wykonaniu producenta mebli tapicerowanych Corneros to łóżka wysokiej jakości, które posłużą przez lata. W tym przypadku warto postawić na wytrzymałe tkaniny i ponadczasowe formy. Salon rodem z Nowego Jorku musi być efektowny, ale nie należy przesadzać tutaj z ilością kolorów. Intensywne barwy powinny stanowić jedynie dodatek dla stonowanej kolorystyki – beżów, szarości czy bieli. Eksperci sugerują nawet, że nie powinny one przekraczać procentowo 10-20% wystroju całego wnętrza.

ZOBACZ

NAJCZĘŚCIEJ KUPOWANE

WSZYSTKIE NAROŻNIKI

WYKONUJEMY POD WYMIAR KLIENTA

Wystarczy nam przesłać wymiar a my przygotujemy wizualizacje graficzną oraz wstępną wycenę.