Blog

Narożniki na indywidualne zamówienie

sofy na indywidualne zamówienie

Dlaczego warto kupić sofę na zamówienie?
Podczas urządzania domu lub mieszkania trzeba podjąć wiele decyzji dotyczących wystroju. Wśród wielu mebli, które kupujemy, znajdują się również narożniki i sofy. Jeżeli szukasz produktu, który będzie idealnie pasował do twojego wnętrza, możesz zdecydować się na sofy indywidualne na zamówienie. Dzięki temu będziesz w stanie kupić meble doskonale dopasowane rozmiarem do Twojego salonu.

Wygodne narożniki na indywidualne zamówienie

Wśród pomieszczeń znajdujących się w domu, możemy wymienić m.in. salon. Jest to miejsce, w którym zazwyczaj odpoczywamy, spędzamy czas z rodziną oraz przyjmujemy gości. Głównym meblem, który stanowi serce salonu, jest zazwyczaj sofa lub narożnik. To na niej siedzimy rozmawiając z przyjaciółmi, czytając książkę lub też oglądając filmy. Warto więc zadbać o to, aby wybrany przez Ciebie mebel był wygodny i zgodny z Twoimi potrzebami. Na szczęście istnieją narożniki na indywidualne zamówienie, które będą całkowicie dopasowane do potrzeb osoby zamawiającej.

Narożniki na indywidualne zamówienieNiestandardowe wymiary sofy lub kanapy dają możliwość urządzenia salonu dokładnie tak, jak sobie to wymarzyliśmy. Wybierając narożniki na indywidualne zamówienie, możemy wstawić do salonu kanapę, która nie będzie ani za duża, ani za mała, lecz dokładnie taka, aby swobodnie zmieścić w pomieszczeniu inne meble, jednocześnie zachowując funkcjonalność sofy. Zbyt duży mebel może bowiem nadmiernie przytłoczyć pomieszczenie i zdominować wystrój. Za mały będzie z kolei niefunkcjonalny i niepraktyczny w codziennym użytkowaniu.

Jednocześnie należy mieć świadomość, że nie da się jednoznacznie określić, jak wygląda za mała lub za duża kanapa, ponieważ nie istnieje uniwersalny punkt odniesienia. Dlatego właśnie sofy na indywidualne zamówienie są rozwiązaniem idealnym. Projektując salon wystarczy zmierzyć, jakich rozmiarów kanapa jest ci potrzebna. Następnie wymiary należy przesłać do producenta, który wykona produkt odpowiadający Twoim potrzebom.

Niestandardowe zamówienia to nasza specjalność

Ciężko wyobrazić sobie salon bez dużego narożnika lub mniejszej, stylowej sofy. Takie meble są nie tylko ozdobą pomieszczenia, ale również praktycznym wyposażeniem. Na rozkładanej kanapie mogą spać goście, którzy akurat wpadli z wizytą. Dodatkowo, na co dzień sofa może stanowić wygodny schowek np. na dodatkową pościel lub koce.

Mamy świadomość, że potrzeby naszych Klientów są bardzo zróżnicowane. Dlatego do każdego zamówienia staramy się podchodzić indywidualnie, wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom każdego Klienta. Oprócz uwzględnienia podanych w zamówieniu wymiarów, uzgadniamy również kolor, rodzaj obicia oraz model kanapy. Narożniki na indywidualne zamówienie zostaną wykonane zgodnie z wytycznymi podanymi przez Klienta. Tak samo jest w przypadku sof na indywidualne zamówienie. Co więcej, w przypadku tych ostatnich można zmodyfikować również kształt mebla, zamieniając go np. na półokrągły. Ciekawym rozwiązaniem są kanapy modułowe, które łączą w sobie innowacyjny design z funkcjonalnością.

Narożniki i sofy na indywidualne zamówienie świetnie sprawdzą się w każdym wnętrzu. Będą bowiem dopasowane nie tylko rozmiarem, ale też designem. Przemyślany, zaprojektowany zgodnie z Twoimi potrzebami mebel stanie się doskonałym uzupełnieniem salonu. Wygodny narożnik lub mniejsza sofa to element, którego po prostu nie może zabraknąć w Twoim domu! Dzięki skorzystaniu z możliwości przygotowania indywidualnego zamówienia, które będzie całkowicie zgodne z Twoimi potrzebami, możesz cieszyć się salonem urządzonym dokładnie tak, jak sobie wymarzyłeś.

ZOBACZ

NAJCZĘŚCIEJ KUPOWANE

WSZYSTKIE NAROŻNIKI

WYKONUJEMY POD WYMIAR KLIENTA

Wystarczy nam przesłać wymiar a my przygotujemy wizualizacje graficzną oraz wstępną wycenę.