Blog

Narożniki modułowe na wymiar to elastyczność w aranżacji salonu

narożnik modułowy

W sposobie umeblowania salonu maksymalne dopasowanie do aktualnych potrzeb domowników zapewniają narożniki modułowe na wymiar dające możliwość wyboru liczby i rodzaju elementów składowych zestawu, i późniejszej ich zamiany miejscami.

W trakcie wieloletniego użytkowania, dzięki elementom, takim jak:

  • otomana (połączenie fotela i leżanki)
  • element środkowy
  • element narożny
  • pufa

możliwe są zmiany w konfiguracji narożnika i dostosowanie jego kształtu. Nasza aranżacja może obejmować cały zestaw modułów, tworzenie dużych narożników o imponujących rozmiarach i funkcjonalnościach lub możemy wybrać oddzielne ustawienie poszczególnych elementów.

Argumentem przemawiającym na korzyść nowoczesnego narożnika do salonu z pewnością będzie np.: perspektywa powiększenia się rodziny. W optymalnym dostosowaniu przestrzeni do aktualnej sytuacji uniwersalne narożniki modułowe nie mają sobie równych, dzięki zaprojektowanym zaczepom w kilku prostych krokach możemy stworzyć dodatkowe wolne miejsce na łóżeczko, kącik do zabawy czy miejsce na wózek.

W procesie transportu, wniesienia do domu czy mieszkania, duże narożniki ze względu na pokaźnych rozmiarów gabaryty, mogą stanowić nie lada wyzwanie. Zarówno sama waga mebli, jak i konieczność wnoszenia ich po ciasnych klatkach schodowych wymaga wysiłku. Podział mebla na mniejsze gabaryty w przypadku narożników modułowych, ułatwia proces logistyczny i pozwala zminimalizować problemy z wnoszeniem do Klienta, angażując mniej osób.

Kiedy ustawienie narożnika na środku pomieszczenia jest korzystne?

Klasyczny układ narożnika w kształt litery L zapewnia maksymalne wykorzystanie rogu pomieszczenia, dosunięcie narożnika do ścian zwiększa wolną powierzchnię na środku pokoju i ułatwia poruszanie się na mniejszych metrażach.

Jeśli chcemy ustawić narożnik na środku niewielkiego salonu wybierzmy model w jasnej tonacji kolorystycznej o zgrabnej, geometrycznej bryle, która nie przytłoczy wnętrza.

W przypadku dużych pomieszczeń mamy większą dowolność w ustawieniu zestawu wypoczynkowego. Ciekawe zagospodarowanie otwartej przestrzeni uzyskamy, ustawiając narożnik modułowy na wymiar na środku salonu, dzieląc pomieszczenie na strefę jadalnianą czy tworząc kącik do pracy. W przestronnym salonie narożnik podkowa tworzy wydzieloną strefę wypoczynkową pokaźnych rozmiarów, z dużą liczbą miejsc siedzących. Jeśli nasz model wyposażony jest w funkcję spania, to narożnik z dostawianą pufą dodatkowo zwiększy dostępną powierzchnię do spania, a wbudowane pojemniki na pościel czy półki w plecach narożnika zapewnią więcej miejsca do przechowywania.

Praktyczny i nowoczesny narożnik do salonu

Zarówno mniejsze jak i te bardziej przestronne wnętrza warto umeblować w przemyślany sposób, stawiając na wysoką jakość materiałów i niebanalny design. Wykonane z dbałością o szczegóły ekskluzywne narożniki są szyte na miarę naszych wnętrz, a dzięki licznym dodatkom, mogą sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających użytkowników, dla których komfort domowego zacisza jest kluczowy.

Chcąc zapewnić sobie jak najlepsze warunki do relaksu warto wyposażyć nowoczesny narożnik na wymiar w szereg udogodnień, takich jak:

  • funkcja relaks elektryczny
  • regulowane zagłówki
  • barek w podłokietniku
  • obrotowy stolik pod laptop
  • gniazdo prądowe i USB.

Wybierając funkcjonalne dodatki, ciekawą fakturę i kolorystykę tkaniny sprawimy, że nowoczesny narożnik do salonu nada mu elegancji i uroku. Dzięki możliwości stworzenia takiego indywidualnego projektu narożniki modułowe na wymiar tworzą dla domowników komfortowe warunki do wspólnego spędzania czasu, odpoczynku czy spania.

ZOBACZ

NAJCZĘŚCIEJ KUPOWANE

WSZYSTKIE NAROŻNIKI

WYKONUJEMY POD WYMIAR KLIENTA

Wystarczy nam przesłać wymiar a my przygotujemy wizualizacje graficzną oraz wstępną wycenę.