Blog

Narożnik z zagłówkami

Narożniki z półkami

Narożnik z półkami i inne sposoby na bałagan w salonie

Jeśli nie posiadasz dużego, przestronnego salonu, zapewne od czasu do czasu zastanawiasz się, jak okiełznać bałagan, który pojawia się w Twoim pokoju gościnnym. Istnieje jednak wiele rozwiązań, pozwalających na zagospodarowanie nawet niewielkiej przestrzeni w taki sposób, aby była funkcjonalna. Rozwiązaniem takim może być m.in. narożnik z półkami, wiszący regał, czy też np. stolik do kawy w postaci pakownej skrzyni. Również kanapy oraz sofy, w których można schować dodatkową pościel lub koce, są dobrym rozwiązaniem, pozwalającym na wykreowanie dodatkowej przestrzeni do przechowywania rzeczy. 

Narożnik z zagłówkami – funkcjonalność

Urządzając salon, warto zrobić to w taki sposób, aby efekt końcowy pozwalał cieszyć się funkcjonalną przestrzenią, zgodną z naszymi potrzebami estetycznymi. Narożnik z zagłówkami jest wygodnym meblem, nadającym wnętrzu przytulności. Jeśli dołączymy do nich zestaw półek, zyskamy dodatkową przestrzeń, która umożliwi nam uporządkowanie posiadanych przedmiotów. 

Narożnik z zagłówkami

Narożnik z półkami a porządek w salonie

Ciekawym rozwiązaniem, jest wstawienie do salonu narożnika z półkami. Decydując się na taki mebel zyskujemy miejsce do siedzenie, a także do przechowywania rozmaitych drobiazgów. Rozkładana kanapa może stanowić miejsce do spania, jednocześnie będąc schowkiem, np. na pościel. Oprócz tego, warto zainwestować w regał, najlepiej z dużą ilością półek i wyposażyć narożńik z zagłówkiem. Dzięki temu będziemy w stanie dowolnie go zaaranżować, np. układając na półkach pudełka, w których będziemy trzymać posegregowane rzeczy, takie jak płyty, kosmetyki, świeczki i zdjęcia oraz inne posiadane przez nas przedmioty.

Szukając rozwiązań, które pozwolą nam okiełznać bałagan, zastanówmy się jednocześnie, jakich przedmiotów naprawdę potrzebujemy. Często bowiem okazuje się, że posiadamy nadmiar rzeczy, przez co nie jesteśmy w stanie utrzymać porządku. Kiedy więc weźmiemy się za aranżowanie przestrzeni na nowo, zróbmy najpierw gruntowne porządki i pozbądźmy się wszystkich zbędnych rzeczy. Następnie urządźmy swój salon w taki sposób, aby odpowiadał on naszym potrzebom.

ZOBACZ

NAJCZĘŚCIEJ KUPOWANE

WSZYSTKIE NAROŻNIKI

WYKONUJEMY POD WYMIAR KLIENTA

Wystarczy nam przesłać wymiar a my przygotujemy wizualizacje graficzną oraz wstępną wycenę.