Blog

Narożnik z gniazdem

Narożnik z gniazdem usb

Wyposażenie funkcjonalnych narożników

Narożniki na wymiar stają się coraz popularniejsze – stanowią idealny wybór do nowoczesnego wnętrza, a także świetnie sprawdzają się w pomieszczeniach o nietypowych wymiarach lub kształtach. Ogromnym atutem mebli projektowanych na indywidualne zamówienie – oprócz dopasowania do kształtu i wymiaru wnętrza – jest możliwość zamówienia dodatkowego wyposażenia dobranego do naszych potrzeb i upodobań. 

Kanapy rogowe z dodatkowym wyposażeniem 

Nowoczesne, funkcjonalne rogówki coraz częściej dają możliwość zamontowania dodatkowego wyposażenia w postaci gniazd czy ładowarek. Zazwyczaj takie wyposażenie montowane jest w meblach projektowanych na indywidualne zamówienie klienta i dobierane bezpośrednio do jego potrzeb i życzeń. Współcześnie spędzamy coraz więcej czasu korzystając z różnego rodzaju sprzętu elektronicznego – tabletów, smartfonów czy laptopów. Niestety, nie zawsze mamy wpływ na rozmieszczenie gniazd elektrycznych w danym pomieszczeniu – często znajdują się one z dala od miejsca, w którym postawiliśmy kanapę lub w trudno dostępnej lokalizacji – np. przy samej podłodze, zasunięte meblem.  W takim przypadku dodatkowe wyposażenie jest bardzo pomocne – narożnik z gniazdem prądowym czy narożnik z ładowarką USB sprawiają, iż jesteśmy w stanie wygodnie naładować swój sprzęt elektroniczny, nie ruszając się ze swojej ulubionej kanapy. Narożnik z gniazdem sprawdzi się szczególnie w starym budownictwie lub w mieszkaniu, którego wystrój zaaranżowaliśmy według własnych upodobań, ale bez zmian w obrębie instalacji elektrycznej i lokalizacji gniazd.

W małych pomieszczeniach, w których liczy się każdy centymetr kwadratowy, doskonale sprawdzą się różnego rodzaju funkcjonalne sprzęty i meble z dodatkowym wyposażeniem, takie jak np. narożnik z audio. Dzięki wbudowanemu w kanapę systemowi audio jesteśmy w stanie zaoszczędzić cenne miejsce w niewielkim salonie. Jeżeli zależy nam na nowoczesnym wnętrzu w minimalistycznym stylu, każdy dodatkowy przedmiot może zaburzyć prostotę i harmonię, do której dążymy. Zamawiając narożnik z wbudowanym sprzętem audio, jesteśmy w stanie estetycznie ukryć sprzęt grający, nie tracąc przy tym na jakości odtwarzanego dźwięku.

Najpopularniejsze wyposażenie dodatkowe

Podsumowując, nowoczesne sofy narożnikowe z dodatkowym wyposażeniem stanowią komfortowe miejsce relaksu i wypoczynku. Rodzaj dodatkowego wyposażenia to kwestia zależna od użytkownika, który ma dziś naprawdę wiele możliwości. Narożnik na zamówienie możemy wyposażyć m.in. w :

Zagłówki – dzięki nim możemy przybrać wygodną dla siebie pozycję i odciążyć górny odcinek kręgosłupa

Podnóżki – wysuwane z rogówki, w połączeniu z zagłówkami, umożliwiają zrelaksowanie całego ciała w pozycji siedzącej

Barek – idealna pozycja dla koneserów różnego rodzaju trunków. Barek umożliwia użytkownikowi przygotowanie ulubionego koktajlu bez wstawania z kanapy

Zestaw audio – dopasowane do preferencji i wymagań klienta: głośniki, gniazdka USB czy odtwarzacze płyt

Gniazda prądowe, gniazdka USB – przydadzą się każdemu, kto wolną chwilę lubi spędzić na korzystaniu z ulubionego sprzętu multimedialnego lub pracując z użyciem laptopa/tableta.

ZOBACZ

NAJCZĘŚCIEJ KUPOWANE

WSZYSTKIE NAROŻNIKI

WYKONUJEMY POD WYMIAR KLIENTA

Wystarczy nam przesłać wymiar a my przygotujemy wizualizacje graficzną oraz wstępną wycenę.