Blog

Narożnik do pokoju młodzieżowego

narożnik młodzieżowy

W pokoju młodzieżowym zdecydowanie sprawdzi się odpowiednich rozmiarów narożnik wielofunkcyjny zapewniający szeroki wachlarz możliwości aktywnej młodej osobie. W ciągu dnia narożnik z regulowanymi zagłówkami czy model z funkcją relaks zapewniają wygodną pozycję podczas korzystania ze smartfona czy czytania. Natomiast w nocy elegancki narożnik wielofunkcyjny z funkcją spania z łatwością zmienia się w wygodne łóżko o dużej i równej powierzchni. Wbudowany system rozkładania typu delfin nie sprawia trudności w rozłożeniu, a obszerny pojemnik do przechowywania pościeli rozwiąże problem zachowania porządku w ciągu dnia.

Jeśli zależy nam na dodatkowych miejscach siedzących, warto wybrać narożnik z chowanymi pufami, w którym wsunięcie puf w przestrzeń podłokietnika pomaga oszczędzać przestrzeń i ułatwiać komunikację na niewielkim metrażu. Pufy mogą także spełniać funkcję podnóżka czy niewielkiego mobilnego stolika.

Jakie dodatki w narożnikach młodzieżowych?

Praktycznym dodatkiem, z pewnością doskonale wpisującym się w styl spędzania czasu przez większość nastolatków, jest wbudowany w narożnik wielofunkcyjny składany stolik pod laptop. Pozwala on przyjąć młodej osobie poprawną pozycję podczas długiego przesiadywania przed ekranem komputera. Pod obrotowym stolikiem może znajdować się niewielki schowek, dzięki któremu niewielkie przedmioty, takie jak np.: ładowarka mogą być w zasięgu ręki.

Wygodne korzystanie z urządzeń mobilnych i łatwe ładowanie zapewni narożnik z gniazdem USB, zapewniający swobodny dostęp do źródła zasilania. Estetyczne gniazdo meblowe może być zlokalizowane np. w górnej części podłokietnika, drewnianym panelu w rogu lub dyskretnie umiejscowione w oparciu.

Audio w narożniku

Oprócz opisanych dodatkowych funkcjonalności nie można zapomnieć o wariancie narożnika z audio od producenta Corneros, który zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników. Wysoka jakość podzespołów oraz optymalne rozmieszczenie głośników zapewniają zadowalającą jakość dźwięku. Ponadto z łatwością możemy sterować listą utworów np. ze smartfona, umożliwia to narożnik z głośnikami działającymi w systemie bluetooth.

Ogromną zaletą tkanin plamoodpornych i tych o właściwościach hydrofobowych jest łatwość utrzymania narożnika w czystości. Gdy w pokoju naszej pociechy często przebywa kot czy pies, usuwanie sierści i czyszczenie jest szczególnie istotne. W tej kwestii ważny jest także wybór nóżek narożnika, jeśli posiadamy lub planujemy zakup robota sprzątającego warto zastanowić się nad modelami narożników na wysokich nóżkach, które umożliwiają mu swobodne manewrowanie.

Możliwość dowolnej konfiguracji dodatków dla naszego narożnika nadaje mu bardzo indywidualny charakter i wpływa na maksymalną funkcjonalność strefy wypoczynkowej.

ZOBACZ

NAJCZĘŚCIEJ KUPOWANE

WSZYSTKIE NAROŻNIKI

WYKONUJEMY POD WYMIAR KLIENTA

Wystarczy nam przesłać wymiar a my przygotujemy wizualizacje graficzną oraz wstępną wycenę.