Blog

Modne i ekskluzywne narożniki z funkcją relax i barkiem

narożnik rozkładany Corneros

W domowym zaciszu lubimy otaczać się nie tylko pięknymi meblami, ale także doceniamy praktyczne rozwiązania. Do takich z pewnością zalicza się narożnik z funkcją relax i barkiem, dzięki któremu przyjemnie spędzimy wolny czas, w taki sposób, który najbardziej nam odpowiada. W rozwiązaniach szytych na miarę, jakimi są nowoczesne narożniki na wymiar, to Klient decyduje o ich finalnym wyglądzie, rodzaju i kolorze tkaniny, nóżkach czy zastosowanych dodatkach. Indywidualnie zaprojektowane ekskluzywne narożniki doskonale wpisują się w rytm życia domowników, spełniając swoje funkcje, są dopełnieniem stylowych wnętrz i ich ozdobą. Oprócz funkcji spania i pojemnika na pościel narożnik z funkcją relax elektryczny zapewnia komfortową pozycję np.: półleżącą do oglądania telewizji, drzemki czy pracy. Wygodny i cichy system rozkładania sterowany jest znajdującym się w zasięgu ręki przyciskiem, po uruchomieniu go płynnie zmienia się kąt nachylenia oparcia i podnóżka, i możemy dostosować pozycję do swoich potrzeb.

Na etapie projektu warto zadbać o wygodny dostęp do gniazda zasilającego, narożnik z gniazdem USB zlokalizowanym obok funkcji relaks, kompleksowo rozwiąże kwestię ładowania urządzeń mobilnych. Dodatkowe miejsce na przechowywanie możemy uzyskać, wybierając narożnik z półkami, drewniane półki zlokalizowane mogą być np. w plecach narożnika lub w podłokietniku.

Nowoczesny i funkcjonalny narożnik z barkiem sprawdza się nie tylko podczas spotkania ze znajomymi, doskonale wpisuje się także w klimat romantycznego wieczoru we dwoje. Dyskretny barek znajduje się w zasięgu ręki, jest wbudowany w podłokietniku, z łatwością wsuwa się na swoje miejsce, stanowiąc integralną jego część. Zapewnia dostateczną ilość miejsca na bezpieczne przechowywanie butelek w pozycji stojącej.

Praktycznym dodatkiem do narożnika z funkcją relax i barkiem może być drewniana nakładka na podłokietnik, którą można dowolnie przemieścić akurat tam, gdzie będziemy jej potrzebować jako bezpieczny stolik na filiżankę kawy czy kieliszek wina.

Dlaczego warto wybrać narożnik w kształcie litery u?

Adekwatna do metrażu pomieszczenia wielkość narożnika na wymiar oraz optymalny wariant lewo lub prawostronny pozwala lepiej zagospodarować przestrzeń. W większych salonach lub w tzw. open space, czyli połączeniu kuchni z salonem lub jadalnią, doskonale sprawdzi się narożnik w kształcie litery u, który w symboliczny sposób dzieli przestronne wnętrza na strefę wypoczynkową i jadalną. Ciekawy kształt, jaki posiada narożnik podkowa oraz funkcjonalne dodatki, w które możemy go wyposażyć, zapewniają wysokie walory użytkowe i dekoracyjne.

Tego typu modele narożników z funkcją spania mają powiększoną powierzchnię spania, co bez problemu pozwala przenocować gości w dogodnych warunkach. Jeśli postawimy na narożnik z chowanymi pufami nasz salon będzie wyposażony w naprawdę dużą liczbę miejsc siedzących, co z pewnością sprawdzi się przy większej imprezie. Plusem jest fakt, że gdy pufy nie są już nam potrzebne możemy je z łatwością wsunąć we wnękę podłokietnika. W jednym z segmentów można umieścić funkcję relax, która zapewni maksymalne dostosowanie pozycji ciała do preferencji użytkownika. Jeśli zdecydujemy się na narożnik z regulowanymi zagłówkami uzyskamy lepsze podparcie dla głowy i szyi, a tym samym zwiększy się komfort siedzenia.

W procesie produkcji stosuje się wysokiej jakości materiały, hydrofobowe tkaniny i najnowsze rozwiązania, aby kanapy na zamówienie służyły przez długie lata i zachowywały piękny wygląd.

ZOBACZ

NAJCZĘŚCIEJ KUPOWANE

WSZYSTKIE NAROŻNIKI

WYKONUJEMY POD WYMIAR KLIENTA

Wystarczy nam przesłać wymiar a my przygotujemy wizualizacje graficzną oraz wstępną wycenę.