Blog

Duże narożniki modułowe

Duże narożniki modułowe

Czym jest narożnik modułowy i dlaczego warto go zamówić?
Jednym z mebli, które większość osób umieszcza w salonie, jest narożnik. Ma to miejsce szczególnie w przypadku większych pomieszczeń, w których można sobie pozwolić na wstawienie dużego, funkcjonalnego mebla. Z drugiej strony dzięki możliwości zamawiania mebli na wymiar, nawet w małych mieszkaniach można cieszyć się posiadaniem wygodnego, funkcjonalnego narożnika.

Duży narożnik modułowy – czym jest?

Narożnik, czy też inaczej kanapa narożna, to mebel o specyficznym kształcie, pozwalającym na postawienie go w kącie pomieszczenia. Duże narożniki modułowe wyróżniają się tym, że poszczególne części można ustawiać w dowolny sposób, tworząc zupełnie nowe konfiguracje. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie da się nudzić, ponieważ duże narożniki modułowe za każdym razem mogą wyglądać inaczej, nadając odmienny charakter pomieszczeniu, w którym stoją.

Wśród wszystkich dostępnych modeli znajdziemy zarówno stosunkowo małe meble, jak i duże narożniki modułowe. Te ostatnie sprawdzą się szczególnie dobrze w domach, w których zawsze jest dużo ludzi. Mając możliwość dowolnego łączenia ze sobą modułów, możemy wygodnie posadzić gości i domowników, np. na czas oglądania filmów lub prowadzenia wspólnych dyskusji.

Czy duży narożnik modułowy pasuje do każdego wnętrza?

Duży narożnik modułowy od producent Corneros to świetne rozwiązanie w dużych, przestronnych wnętrzach. Jednak nawet w stosunkowo niewielkich pomieszczeniach narożniki modułowe mogą się dobrze prezentować. Kluczem do sukcesu jest dobranie odpowiedniego rozmiaru mebla, tak, żeby nie przytłaczał on pomieszczenia, w którym będzie się znajdować.

duży narożnik modułowy na wymiarNarożniki modułowe na wymiar dają możliwość umieszczenia w salonie interesującego estetycznie mebla, w odpowiednim rozmiarze. Wśród wielu modeli znajdziemy m.in. narożniki z pufami, czy też zestawem audio. Możliwość zaprojektowania sobie własnej kanapy sprawia, że możemy ją dopasować do stylu, w jakim chcemy urządzić salon. Do wyboru mamy różne modele, kolory tapicerki, materiały, kolor przeszyć, a także wymiary. Jeżeli nie jesteśmy pewni, jakie rozwiązanie będzie dla nas najlepsze, zawsze możemy poradzić się osób pracujących w firmie, w której zamawiamy kanapę.

Praktyczny mebel narożnika na wymiar

Jeżeli interesuje Cię narożnik modułowy, producent mebli Corneros posiada w swojej ofercie kanapy, które zwrócą twoją uwagę. Narożniki modułowe to tylko jeden z rodzajów narożników, dostępnych w sklepie Corneros. Duże narożniki modułowe cieszą się niesłabnącą popularnością. Ich główną zaletą jest możliwość modyfikowania ustawienia, w którym znajdują się poszczególne elementy. Dzięki temu, że duży narożnik modułowy można ustawić w salonie na wiele sposobów, można zmienić wygląd pomieszczenia, bez konieczności inwestowania w nowe meble.

Narożniki modułowe na wymiar można dopasować do każdego wnętrza. Bez względu na jego wielkość i styl, w którym zostało urządzone. Jeżeli szukasz sofy, która będzie praktyczna, to narożnik modułowy będzie doskonałym wyborem. W zależności od aktualnych potrzeb, poszczególne elementy można łączyć ze sobą w dowolny sposób, zmieniając funkcjonalność mebla.

Podczas urządzania salonu warto dokładnie zaplanować, jakie meble zamierzamy w nim umieścić. Pozwoli to na zamówienie kanapy, która idealnie dopasuje się do pomieszczenia, w którym ją postawimy. Ponadto, kiedy wiemy, jakie meble zamierzamy umieścić w salonie, dużo łatwiej jest utrzymać spójną stylistykę wnętrza. Zamawiając narożnik, uwzględnijmy nie tylko jego wymiary, ale również stylistykę, kolor oraz materiał, z którego wykonana zostanie tapicerka. Biorąc pod uwagę wszystkie te czynniki, znacząco zwiększamy swoje szanse na udane zakupy.

ZOBACZ

NAJCZĘŚCIEJ KUPOWANE

WSZYSTKIE NAROŻNIKI

WYKONUJEMY POD WYMIAR KLIENTA

Wystarczy nam przesłać wymiar a my przygotujemy wizualizacje graficzną oraz wstępną wycenę.