Blog

Długi narożnik

Długi narożnik rozkładany

Zakup dużej kanapy – dlaczego warto?
Salon jest najbardziej reprezentacyjnym miejscem w domu. Można powiedzieć, że właśnie to pomieszczenie jest wizytówką gospodarza, ponadto sami domownicy spędzają w nim dużo swojego wolnego czasu. Warto więc zaaranżować go w długi narożnik rozkładany, aby był wygodny i przyjemny dla oka.

Duże narożniki do salonu, czyli pokój gościnny i salon w jednym

Każdy chciałby mieć w swoim domu pomieszczenie dla gości. Miejsce, w którym przyjezdni mogą wygodnie przenocować. Jednak nie zawsze, ze względu na metraż mieszkania, jest możliwe stworzenie dodatkowego pokoju gościnnego. W takiej sytuacji ciekawym rozwiązaniem jest umieszczenie w salonie dużego narożnika z funkcją spania. Jest to opcja dla osób ceniących sobie komfort i wygodę. Dużym atutem narożnika tego typu jest możliwość indywidualnego dobrania rozmiaru oraz tapicerki. Każdy człowiek jest inny, dlatego nie ma nic lepszego jak indywidualnie dobrana duża kanapa narożna. Istotne jest również, że duże narożniki rozkładane Corneros są bardzo wygodne, więc żaden gość nie poczuje się urażony. Raczej będzie zadowolony, że został przyjęty w tak ważnym pomieszczeniu jak salon, a jednocześnie prześpi noc niezwykle komfortowo.

Jaki duży narożnik rozkładany do salonu?

Na rynku możemy znaleźć zarówno duże narożniki do salonu jak i te o niewielkich wymiarach. Ważne jest odpowiednie dostosowanie wielkości mebla do powierzchni pokoju, w którym chcemy go umieścić. Zbyt duży narożnik z funkcją spania codziennego może przytłoczyć całe wnętrze, a salon pomimo najlepszej jakości mebli nie będzie wyglądał imponująco. Jeśli mamy do dyspozycji dużą przestrzeń, warto zastanowić się nad narożnikiem typu L lub U. Mała przestrzeń to nic straconego, warto tylko pamiętać, aby wybrać taki narożnik, który pomieści wszystkich domowników i zmieści odpowiednią ilość rzeczy.

długi narożnik

długi narożnik

Duże narożniki modułowe jako opcja dla niezdecydowanych

Problemem wielu osób jest ciągła potrzeba zmiany. Jednak większość z nas nie zmienia mebli za każdym razem, gdy poczuje potrzebę wprowadzenia czegoś nowego do swojego salonu. Niemniej nawet dla tych osób pojawiło się świetne rozwiązanie, a mianowicie duże narożniki modułowe. Posiadając taki mebel, można z łatwością zmieniać wystrój wnętrza, gdyż mają one ogromne możliwości w zakresie konfiguracji. Wszystko zależy od Ciebie, a jeśli znudzi Ci się dana konfiguracja, z łatwością możesz stworzyć coś nowego. Nuda z takim produktem jest niemożliwa.

Sam zaprojektuj swój długi narożnik

Jeśli zdecydujesz się na kupno mebli w tradycyjnym sklepie, zazwyczaj Twój wybór będzie ograniczony do tego, co widoczne na wystawie. Mebel ma określony kolor, kształt i wielkość. Decydując się na długi narożnik Corneros, można zmienić praktycznie wszystko. Sam wybierasz, jakie wymiary ma mieć mebel, wskazujesz materiał z jakiego zostanie stworzony, a nawet kolor przeszyć zostanie dobrany indywidualnie. Kupując taki produkt można poczuć się tak, jakby uczestniczyło się w całej produkcji narożnika. Dla osób lubiących wygodę jest jeszcze więcej dobrych wiadomości, ponieważ długi narożnik rozkładany można zaopatrzyć w stolik pod laptop, schowek pod stolikiem czy nawet gniazdko elektryczne. Ilość dodatkowych gadżetów w połączeniu z wygodą mebla sprawi, że ciężko będzie go opuścić i z całą pewnością stanie się ulubioną rzeczą w salonie.
Duża kanapa to wielki plus dla praktyczności salonu. Wieczory z rodziną można spędzić w wygodnej pozycji leżącej czy siedzącej. Każdy z domowników będzie miał swoją przestrzeń. Można zapomnieć o ciasnocie na kanapie. Ponadto spora liczba gości nie będzie już straszna, na dużym narożniku do salonu zmieszczą się wszyscy, a niezręczna sytuacja, w której brakuje dla kogoś miejsca, przejdzie do historii.

ZOBACZ

NAJCZĘŚCIEJ KUPOWANE

WSZYSTKIE NAROŻNIKI

WYKONUJEMY POD WYMIAR KLIENTA

Wystarczy nam przesłać wymiar a my przygotujemy wizualizacje graficzną oraz wstępną wycenę.