Meble na wymiar

Meble na wymiar cieszą się coraz większym uznaniem. Pozwalają na znacznie lepsze dostosowanie do przestrzeni jaką dysponujesz, a to znacznie ułatwia kompletowanie wyposażenia. Niezależnie od tego jak duża lub jak mała jest przestrzeń w Twoim salonie, istnieje możliwość dopasowania takich wymiarów narożnika, które będą idealnie do niej pasowały. W Corneros zamówisz narożnik modułowy - to nasza specjalność! Przy każdej produkcji mebla pamiętamy o indywidualnych potrzebach naszego klienta. 

Wspólnie dobierzemy nie tylko najlepszy narożnik z zagłówkami, ale dostosujemy jego wymiary, kolor oraz materiał tak, aby stanowił idealnie dobraną całość. Dobór rozmiaru i koloru, ale również typu materiału wpływa nie tylko na wygląd samego produktu, ale przede wszystkim na dostosowanie do pozostałych elementów wyposażenia, które się w danym pomieszczeniu znajdują. Kanapy narożne do salonu to gwarantowana trwałość połączona z nowoczesnym designem, które dzięki swojej uniwersalności będą służyć przez długie lata. 

 

Meble narożne na zamówienie

Dokładamy wszelkich starań, by meble tapicerowane na zamówienie które tworzymy były najlepszej jakości. To sprawia, że każdy nasz produkt jest dopasowany do potrzeb i oczekiwań klienta, a ponadto wysoka jakość materiałów i samego wykonania dają gwarancję wieloletniego użytkowania. Meble na zamówienie jeszcze kilka lat temu dostępne były tylko dla zamożniejszych nabywców, jednak w ostatnim czasie coraz więcej osób przekonuje się o tym, że cena takiego mebla nie musi zwalać z nóg oraz o tym jak wiele komfortu dają. W naszej ofercie mebli personalizowanych nie mogło zabraknąć najczęściej wybieranych przez Was sof z funkcją spania. Meble narożne na wymiar to komfort, który jest w zasięgu każdego.

Wszystkie produkty tworzone są według indywidualnych potrzeb i oczekiwań Klienta. Indywidualizm jest komfortem, na który obecnie każdy może sobie pozwolić. W praktyce oznacza to, że w zależności od wielkości przestrzeni na której ma się znaleźć kanapa, można będzie przygotować projekt a następnie stworzyć produkt, który nie zrujnuje Twojego budżetu. Sprawdź połączenie codziennego relaksu z nocnym odpoczynkiem. Zobacz jak proste jest znalezienie mebla idealnego do Twojego wnętrza! Skomponuj z nami Twój własny narożnik modułowy. 


MATADOR
MATADOR

MATADOR

Cena: od 3400zł

SIESTA
SIESTA

SIESTA

Cena: od 3500zł

EL SOL
EL SOL

EL SOL

Cena: od 4400zł


TORO
TORO

TORO

Cena: od 3900zł

COMODO
COMODO

COMODO

Cena: ustalana indywidualnie

UNICO
UNICO

UNICO

Cena: ustalana indywidualnie


PRADO DUO
PRADO DUO

PRADO DUO

Cena: ustalana indywidualnie

PRADO
PRADO

PRADO

Cena: ustalana indywidualnie

MALAGA
MALAGA

MALAGA

Cena: ustalana indywidualnie